Wczytuję dane...

Kinkiety do pokoju dziecięcego

Kinkiety do pokoju dziecięcego

Zapewniają dyskretne oświetlenie pomieszczenia, nadając mu klimat przytulności i ciepła . Dzięki nim możesz także w pokoju dziecka zainstalować dodatkowy punkt świetlny, niezależny od głównego źródła światła, np. żyrandola czy plafonu. Kinkiety do pokoju dziecięcego są też ciekawym dodatkiem aranżacyjnym. W tej kategorii przygotowaliśmy najciekawsze egzemplarze.

Przepiękne kinkiety dla dzieci

Dobierając asortyment, szukamy kinkietów do pokoju dziecięcego, które będą niebanalne, unikatowe i ciekawe. Mogą mieć nietypową formę, kolorystykę pasującą do pokoju najmłodszych czy standardowy, sprawdzony wygląd. Znajdą się tu modele bardziej dziecięce, w kształcie chmurki czy słoneczka, ale także klasyczne - z wyłącznikiem lub bez. Z nami odkryj, jak wygląda najlepszy design i czym jest dbałość o każdy szczegół.

Produkty, które tu oferujemy, wyróżniają się kolorami. W kinkietach dla dzieci ma on specjalne znaczenie. Barwy odpowiednio dostosowane do wieku dziecka mają duży wpływ na rozwój maluchów – w zależności od doboru wyciszają, wpływają na doby sen lub pobudzają do myślenia i aktywności, poznawania i odbierania różnych bodźców. Możesz postawić jednak na zwyczajne kinkiety, które nie będą się wyróżniały, ale będą pasowały do pokoju, także, gdy maluch już nieco podrośnie. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz i jak chcesz zaaranżować przestrzeń.

Produkty technicznie doskonałe – kinkiety do pokoju dziecięcego

Kinkiety do pokoju dziecięcego dostępne w naszej ofercie spełniają normy i posiadają wymagane certyfikaty. To właśnie dzięki temu masz pewność, że wybierasz produkty z najwyższej półki. Większość z nich posiada wejścia na żarówki z gwintem E27 lub E14. Są też oczywiście te całkowicie LED-owe. Boczne światło nie może być zbyt mocne, ale liczba jego źródeł może być różna.

Jeśli chodzi o stopnień ochrony każdego kinkietu dla dziewczynki czy dla chłopca, to jest on bardzo wysoki – na poziomie IP20. Wszystkie lampy mogą być podpięte do instalacji o napięciu 230 V, a więc standardowej obowiązującej w Polsce. Zostały przystosowane, by działać sprawnie, bezawaryjnie i długo.

Dbamy o wykonanie kinkietów do pokoju dziecięcego

Kompletując ofertę, sprawdzamy, jak dobrze wyprodukowane są kinkiety do pokoju dziecięcego, które oferujemy. Stawiamy na najlepsze wykonanie i oczekujemy doskonałych przedmiotów. Kinkiety do pokoju dziecięcego muszą być nowoczesne technologicznie i dopasowane do współczesnych wymagań maluchów. Wszystko dla komfortu najmłodszych.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów