Wczytuję dane...

Lampki nocne do pokoju dziecięcego

Lampki nocne do pokoju dziecięcego

Właściwe oświetlenie w pokoju dziecięcym jest ważne. Lampka nocna, przy której usypiasz malucha lub czytasz mu, gdy już nieco podrośnie, nie może być ani zbyt jasna, ani zbyt ciemna. Oto nasze propozycje najodpowiedniejszych modeli lampek nocnych do pokoju dziecka.

Wzornictwo lampek nocnych do pokoju dziecięcego

Oferujemy lampki nocne do pokoju dziecięcego w różnych stylach. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. produkty o klasycznym wzornictwie, przypominające modele, przy których babcie opowiadały nam bajki na dobranoc. Nie brakuje też nowoczesnych egzemplarzy doskonale wpisujących się w pokój starszego dziecka lub nastolatka. Spośród naszej bogatej oferty wybierzesz odpowiednie źródło światła do sposobu aranżacji wnętrza, nie rezygnując z jakości i oświetlenia przygotowanego specjalnie dla Twojej pociechy.

Wystarczy spojrzeć na całą gamę naszych produktów. Znajdziesz m.in. lampkę nocną dla dziewczynki czy chłopca z motywami bajkowymi. Kolorowe aplikacje z ulubionymi bohaterami dziecięcych animacji dadzą dziecku wiele radości i ożywią wnętrze. Możesz też wybrać mniej rzucający się w oczy model, który dopasuje się do ogólnego stylu pokoju..

Technicznie doskonała lampka nocna dla dzieci

Warto podkreślić, że nasze produkty uzyskały wszystkie wymagane certyfikaty. Są bezpieczne dla dzieci, więc wybierając lampki nocne do pokoju dziecięcego, masz pewność, że decydujesz się na najlepsze źródło światła dla swojej pociechy. Większość modeli, które oferujemy, posiada wejście na gwint żarówki E27, czyli najbardziej klasycznej, choć pojawiają się także takie z gwintem E14 czy nawet G9.

Polecamy nasze produkty z zabezpieczeniem IP20. To bardzo ważne, gdy przedmioty używane są przez dzieci. Do tego warto dodać, że lampka nocna dla dzieci, którą tu wybierzesz, może posiadać regulację kąta padania światła. Zależnie od modelu różni się także jego moc, ale wszystkie lampki mogą pracować podłączone do standardowej instalacji elektrycznej o napięciu 230 V. Często mają jedno źródło światła, które punktowo lub w sposób rozproszony dba o oświetlenie pomieszczenia wieczorem czy w nocy.

Sprawdź, co najlepsze. Lampka nocna dla chłopca i dziewczynki

Warto pamiętać, że dokładnie kontrolujemy oferowane produkty. W ten sposób wiemy, co sprzedajemy. Stawiamy na najlepsze rozwiązania. Dzięki temu nasze lampki nocne do pokoju dziecięcego z pewnością okażą się doskonałym wyborem. W zależności od modelu są wykonane z najwyższej klasy stali, aluminium, ale też tkanin i tworzyw sztucznych. Dzięki temu lampka nocna dla chłopca czy dziewczynki będzie służyła przez długi czas.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów