Wczytuję dane...

Zewnętrzne lampy wiszące LED

Zewnętrzne lampy wiszące LED

Zewnętrze lampy wiszące LED zaprojektowane z myślą o pięknym oświetleniu, to krok w stronę eleganckich tarasów i przydomowych ogrodów. Wychodząc z eleganckiego wnętrza, dobrze jest zadbać o strefę relaksu również na zewnątrz. Technologia LED, wykorzystywana do oświetlenia zewnętrznych terenów, to nie tylko nowość, ale i szereg zalet.

Dlaczego warto postawić na zewnętrzne lampy wiszące LED?

Mówiąc o oświetleniu LED, pierwsza na myśl przychodzi energooszczędność. Faktycznie oszczędności związane z zastosowaniem tej technologii są znaczące. Niektóre źródła podają nawet 90% mniej energii potrzebnej do oświetlenia tą samą mocą, w porównaniu z tradycyjna żarówką. Do tego dochodzi trwałość świecenia, co w przypadku wymiany tradycyjnych lamp zewnętrznych jest znacznym ułatwieniem w użytkowaniu. Odporność na włączanie i wyłączanie oraz uzyskanie 100% jasności zaraz po zapaleniu to kolejne atuty, jakie posiadają zewnętrzne lampy wiszące LED.

Na co zwrócić uwagę wybierając zewnętrzne lampy wiszące LED?

Lampy wiszące na długim zwisie dostojnie wyglądają w każdej aranżacji. Przy niskim suficie czy tarasowych konstrukcjach, możliwość regulacji zwisu jest bardzo istotna dla idealnego dopasowania oświetlenia do istniejących warunków.

Zewnętrzne lampy wiszące LED muszą też odznaczać się zabezpieczeniem przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Najczęściej stosowany stopień IP44, chroni przed wilgocią, wodą rozpryskową i niewielkimi ciałami obcymi (równej lub większej niż 1mm).

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów