Wczytuję dane...

Lampy It's About Romi

Lampy Its About Romi to produkty holenderskiej marki, która nawiązuje do klimatu światowych metropolii przy jednoczesnym nawiązaniu do stylu nowoczesnego i industrialnego.

Lampy Its About Romi oświetleniem najwyższej jakości

W produktach tej holenderskiej marki można zauważyć szczególną dbałość o najmniejsze detale. Wyróżniają się prostym wzornictwem i dopasowaniem do najnowszych trendów projektowania wnętrz. Wśród oferty znajdują się lampy stojące, wiszące, stołowe i kinkiety. Każda z nich ma indywidualny charakter i oryginalny design.

Lampy It’s About Romi

Holenderski design, nowoczesnych opraw oświetleniowych to lampy It’s About Romi. Nawiązanie stylem do topowych, współczesnych trendów, umiłowania industrialnego stylu i wnętrz vintage. Projektowane z myślą o modernistycznych przestrzeniach lampyIt’s About Romi, zaskakują formą inietypowym materiałem wykonania.

Im mniej, tym bardziej stylowo

Przyglądając się ofercie It’s About Romi, w oczy rzuca się przede wszystkim wszechobecny minimalizm. Prostota form, brak miejsca na ozdobności i dekoracyjne elementy. LampyIt’s About Romi posiadają trzy standardowe wersje wykończenia. Niklowane, czarne lub białe konstrukcje, wzbogacone jedynie szkłem, betonem, drewnem czy ręcznie szytym abażurem. Urzekają swą naturalnością. Bez nadęcia i przerostu formy nad treścią. Bezpretensjonalne i piękne. Doskonały materiał na industrialne, modernistyczne i minimalistyczne aranżacje.

Lampy It’s About Romi w ekologicznym nurcie

Niewątpliwą zaletą firmy jest proekologiczne podejście do produkcji i świadomość konieczności dbania o środowisko. Zamiast tworzyw sztucznych, lampyIt’s About Romi zrobione są przykładowo z biodegradowalnych materiałów takich jak drewno bambusowe (kolekcja Stockholm), masy papierowej i wiórów drewna (Borobudur LG), czy samych wiórów (Cebu, Bohol). Ciekawą propozycją są lampyIt’s About Romi z serii lamp betonowych (Cadiz H7, Warsaw T30, Memphis), oraz połączenia metalu z naturalnym materiałem juta ( Good&Mojo).

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów