Wczytuję dane...

Lampy stołowe z abażurem

Lampa stołowa z abażurem — klasyczne rozwiązanie w nowych odsłonach

Lampa stołowa z abażurem to jedno z najbardziej znanych klasycznych rozwiązań, które niektórym może kojarzyć się obecnie ze stylem retro. Faktycznie, lampy abażurowe sprawdzają się doskonale we wnętrzach w stylu vintage, jednak dostępność modeli z nowoczesnymi abażurami lub modnymi detalami sprawia, że równie dobrze prezentować się mogą w minimalistycznych, skandynawskich bądź industrialnych przestrzeniach.

Lampa stołowa z abażurem, czyli klasyka oświetlenia

Lampa z abażurem stołowa to absolutna klasyka, jeśli chodzi o oświetlenie polskich mieszkań. Od lat z powodzeniem pełni funkcję lampki nocnej, lampki do czytania czy ciekawej alternatywy dla kinkietów. Najbardziej typowym rozwiązaniem jest materiałowy abażur, zamocowany na prostej metalowej nóżce z okrągłą podstawą.

W naszym sklepie LampyStudio przygotowaliśmy dla Ciebie klasyczne lampy abażurowe, świetnie wyglądające we wnętrzach w stylu retro, rustykalnych bądź tradycyjnych. Wystarczy jednak sięgnąć po modele z ozdobnymi detalami lub abażurem wykonanym z nowoczesnych materiałów, by nadać wnętrzu całkiem inny charakter.

Lampa z abażurem stołowa w nowoczesnej odsłonie

Kto powiedział, że lampa stołowa z abażurem nie sprawdzi się w nowoczesnym mieszkaniu? Nic bardziej mylnego! Wystarczy sięgnąć po model, w którym abażur został wykonany np. z metalu lub szkła. Mamy dla Ciebie także unikalne lampy stołowe, w których klasyczny abażur połączono ze szklanym, transparentnym dołem — może przybrać on kształt przypominający wazon bądź inną ozdobną formę.

Możesz też zdecydować się na lampę z abażurem w stylu industrialnym. Tego rodzaju modele wyróżniają się takimi cechami jak np. możliwość regulacji kąta świecenia, uwidocznienie żarówki czy zastosowanie detali szklanych, metalowych i drewnianych.

Lampa stołowa z abażurem w stylu glamour

Z myślą o wielbicielach stylu glamour, poszukujących prawdziwej elegancji i blasku, przygotowaliśmy lampy stołowe zdobione kryształkami odbijającymi światło, z elementami biżuteryjnymi czy złoceniami i srebrzeniami. Taka lampa z abażurem stołowa sprawi, że nikt nie przejdzie obojętnie koło Twojego salonu czy sypialni, a dodatkowo wyczaruje prawdziwie magiczny nastrój.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów