Wczytuję dane...

Lampy ZUMA LINE

Zuma Line- lampy pełne blasku

Poszukując lamp w stylu empire, chcąc nadać wnętrzu wyjątkowego szyku, elegancji i blasku warto zwrócić uwagę na firmę zuma line. Nowoczesność zamknięta w kryształach, designerski kształt i niesamowity błysk przykuwa uwagę i zachwyca, nie tylko w pałacowych salonach.

Najlepszym miejscem na kryształowy żyrandol jest przestronny salon, stylizowany barokowym wystrojem, ale i pokój w stylu glamoure. Taka lśniąca lampa pełni rolę wyjątkowo dekoracyjną, ozdabiając dostojnie przestrzeń i nadając klimat wytworności i szyku. Pięknie oświetla pomieszczenia, mieniąc się światłem odbitym od regularnych struktur, przejrzystych kamieni. Trudno przejść obojętnie, obok krystalicznych błysków.

Kryształowe lampy zuma line

Mieniące się całą paletą barw, zachwycające lampy kryształowe swój efekt zawdzięczają nieskazitelnie przezroczystym, symetrycznym kryształom. Pokochali je i ozdabiali nimi swe pałacowe salony m.in. król Francji Ludwik XV, cesarzowa Austrii Maria Theresa, sułtan Turcji Osmann III, caryca Rosji Elżbieta, cesarz Francji Napoleon Bonaparte. I choć te wielkie postacie pokrył kurz historii to pozostał po nich styl empire, do dziś wykorzystywany do aranżacji wyjątkowych wnętrz.

Zuma line posiada w swojej ofercie żyrandole kryształowe różnych wielkości i kształtów, tak by móc dobrać odpowiednie i wkomponować w aranżowaną przestrzeń. Przykładem może być linia Zuma Line Pendant (Sintra Pendant, Trave Pendant, Meda Pendant, Mada Pendant). Kryształowe szaleństwo, iście pałacowy przepych, różne formy pięknie oprawionego światła.

Zuma line- metal i kryształy

Zuma Line Pectra Pendant to z kolei połączenie kryształu z metalem. Nieco orientalne, szykowne lampy, roztaczające blask. Zachowując spójność przestrzeni można dobrać zarówno lampy wiszące, plafony jak i stylowe kinkiety. Z punktu widzenia architektury tworzenie takich harmonijnych zestawień wpływa na uporządkowanie powierzchni i wprowadzenie wewnętrznego ładu.

Nowoczesność i elegancja lamp zuma line

Lampy zuma line to jednak nie tylko kryształy. Miłośnicy nowoczesnych form, znajdą tu geometryczne kształty, symetryczne fasony, zwisające tuby, plafony przeplatanych struktur. Wszystko na najwyższym poziomie wykonania i doskonale prezentujące się zarówno przy naturalnym, dziennym oświetleniu, jak i rozbłyskując feerią barw sztucznego światła. Podkreśl wyjątkowość swoich pomieszczeń dobrym oświetleniem, dbając jednocześnie o styl i dekoracyjne oprawy. Odważ się być wyjątkowym i śmiało łam stereotypy tworząc swoje własne królestwo w domowym zaciszu.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów