Wczytuję dane...

Lampy Italux

Wybierz swoją kolekcję - lampy italux

Jeśli uważasz, że lampy nie mają znaczenia dla wystroju i klimatu domu- zacznij urządzać własną przestrzeń. Staniesz przed wyborem świateł, opraw i różnorodności rodzajów, co może przyprawić o zawrót głowy.

Jak zatem wybrać odpowiednie oświetlenie? Można spędzać czas w sklepach z lampami i godzinami przyglądać się rozwieszonym żyrandolom, a można wybrać producenta, z szeroką ofertą i dobrać pasujące nam oświetlenie w krótszym czasie, w jednym miejscu, bez korków kolejek i niepotrzebnych zawirowań.

Italux, producent z szeroką ofertą oświetlenia

Wysokiej jakości produkty firmy Italux, to cała gama form, od klasycznych, po awangardowe. W ofercie tej firmy znajdzie się oświetlenie dla osób poszukujących konwencjonalnych lamp, niewyróżniających się na tle urządzanej przestrzeni, jak i przykuwających uwagę, wyznaczających styl. Stylizowana, secesyjna lampa, może nie sprawdzi się w ekstranowoczesnym wnętrzu, ale i pięknej, nowoczesnej lampy nie wkomponujemy w przestrzeń démodé.

Skandynawska prostota, w kolekcjach lamp italux

Kolekcje inspirowane skandynawskim stylem, coraz powszechniejszym poza północną częścią Europy, zagościły w linii lamp italux na dobre. Daleko im od kryształowego blasku, przepychu, rzucającej się w oczy ekstrawagancji. Jest za to prostota kształtu, dokładność wykonania i zachwyt nad oszczędnym w formie, a funkcjonalnym oświetleniem. Tak jak narody nordyckie wyróżniają się harmonią i spokojem, tak przestrzeń może stanowić idealną kompozycję formy i światła. Sprzyja to tzw. slow life, skupieniu nad tym co naprawdę ważne, docenianiu nieskomplikowanych form i wartościowaniu życia ponad wszystko. To właśnie prezentują lampy italux.

Surowy styl loftowy, ocieplony światłem italux

Moda na lofty cały czas rośnie. Pojęcie to wywodzi się od adoptowania pomieszczeń poprzemysłowych, strychów i poddaszy na duże, przestronne, a często przy tym bardzo luksusowe lokale mieszkalne. Wykorzystując zastaną architekturę, surowość ścian, ceglaste wykończenia murów, drewniane stropy, metalowe detale, czasem mur i beton, ociepla się takie wnętrza światłem i elementami dekoracyjnymi. Pośród lamp italux znajdują się zarówno modele typowo industrialne, które podkreślą surowość wnętrza, jak i smukłe delikatne formy, ocieplające ten wizerunek. Techniczne lampy loftowe, w których dominuje chrom i metal sprawiają wrażenie ciężkich, topornych lamp, niemal przeniesionych z czasów rewolucji przemysłowej. Doskonale wpasowują się zarówno do aranżacji w stylu loft, jak do retro, vintage czy stylu typowo industrialnego.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów