Wczytuję dane...

Lampy NORDLUX

Lampy nordlux- prostota i nowoczesność

Światło i lampy to coś, co możesz wykorzystać do stworzenia w domu wyjątkowego klimatu. Dobre rozplanowanie źródeł światła i wybór odpowiedniej oprawy, zagwarantują piękne wykończenie Twojego wnętrza.

Propozycją dla tych, którzy cenią współczesne, nowoczesne wzornictwo, jest oferta nordlux. Skandynawski styl lamp, projektowanych przez duńskich designerów, znajduje uznanie wśród projektantów na całym świecie. Ponadczasowe lampy są stosowane w nowoczesnych mieszkaniach, ale i w wyjątkowych lokalach komercyjnych. Przekształcają przestrzeń w industrialny, a zarazem przytulny wymiar, sprzyjający długim rozmowom, pięknym spotkaniom, cennym chwilom.

Połączenia szkła, metalu, drutu, skórzanych pasków powodują, że te nieco przemysłowe lampy nabierają wyjątkowego wyrazu i stanowią piękną oprawę światła.

Nordlux- geometryczne lampy

Aranżując nowoczesną przestrzeń, warto inspirować się nordyckim podejściem do życia. Bliskość natury, harmonia ze światem, skromność i spokój sprawiają, że wzrasta poczucie szczęścia. Wykorzystując proste, a wręcz minimalistyczne formy, podkreślone ostrym geometrycznym kształtem, metalowym wykończeniem i pięknym szkłem, nadamy wnętrzu „pazur”, zachowując przy tym funkcjonalność i urokliwy klimat. Stonowane kolory dodatków, na tle wyraźnej ściany, proste, ale nietuzinkowe kształty opraw lamp, zawieszonych w zależności od wysokości pomieszczeń, może być kluczem do idealnego wykończenia mieszkania.

Lampy nordlux- światowe trendy wzornictwa

Projektując lampy nordlux, ich twórcy kierują się światowymi trendami. Jednak dzięki swej innowacyjności i świeżemu spojrzeniu wyprzedzają standardy i oferują ponadczasowe produkty. Od pomysłu do entuzjazmu jest tu tylko jeden krok. Lampy zaprojektowane przez ludzi i dla ludzi, mają zaskakiwać nie tylko pięknem, ale i skutecznością oświetlenia.

Mieszkanie w stylu loft z lampami nordlux

Doskonale komponują się z wysokich pomieszczeniach, zwisając swobodnie pojedynczo lub w zestawieniu kilku lamp. W surowym stylu ceglastego loftu, postindustrialnych pomieszczeń, szorstkich betonów, ale i nowoczesnych wnętrz gdzie panuje ład i równowaga. Może zamiast jednego plafonu na suficie, bardziej efektownie wyglądać będzie kilka lamp, podwieszonych na różnych wysokościach, dających kilka źródeł światła. Albo oświetlenie boczne, podkreślające wykończenie ścian, subtelnie nadając charakter przestrzeni.

Znajdź najlepsze oświetlenie swojego domu. Zainspiruj się lampami nordlux i stwórz wyjątkowe wnętrze.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów