Wczytuję dane...

Lampki biurkowe do pokoju dziecięcego

Lampki biurkowe do pokoju dziecięcego

Oświetlenie do pokoju dziecka należy dobrać w taki sposób, by odpowiednio przygotować miejsce do zabawy i nauki. W tej kategorii znajdziesz lampki, które postawisz na stoliku lub biurku, by Twoja pociecha mogła w komfortowych warunkach układać klocki czy puzzle, rysować, oglądać bajki, odrabiać lekcje czy grać na komputerze. Sprawdź, jak wiele modeli przygotowaliśmy w naszym asortymencie.

Niebanalne wzornictwo w lampkach biurkowych do pokoju dziecięcego

Oferowane w tej kategorii lampki biurkowe do pokoju dziecięcego są zaprojektowane z myślą o swoim szczególnym przeznaczeniu. Są ergonomiczne, lekkie, poręczne i intuicyjne w obsłudze. Różnorodne w formie i rozmiarach projekty pozwalają na dopasowanie do wystroju wielu aranżacji. W tej kategorii przedstawiamy wiele różnych modeli, z których każdy spełnia normy przewidziane dla tego typu urządzeń. Już teraz możesz przejrzeć cały asortyment, by wybrać odpowiednią lampkę na biurko dla dziewczynki czy chłopca.

Design produktów pozwala na łatwy dobór lampki na różne biurka. Mamy nie tylko takie urządzenia, które spodobają się przede wszystkim dziewczynkom albo chłopcom, ale także bardziej uniwersalne modele, które wykorzystasz w pokoju każdego małego człowieka. Do tego dochodzi kwestia wyboru lampki na biurko dla dziecka, która będzie pasowała do nowoczesnego wnętrza, na przykład przez zastosowanie szkła czy koloru złotego, ale także do klasycznej przestrzeni dla malucha – między innymi za sprawą kolorowych kloszy.

Lampka na biurko dla dziecka – specyfikacja techniczna

Nie musisz rezygnować z funkcjonalności. Lampki biurkowe do pokoju dziecięcego mogą być nowoczesne i posiadać dodatkowe funkcje. Możesz też sprawdzić modele wyglądające na klasyczne, ale emitujące LED-owe światło. Jeśli chodzi o aspekt techniczny, to większość z nich posiada gwint na standardową żarówkę E27. Są jednak różne opcje do wyboru. Lampki mogą być podpięte do standardowej instalacji elektrycznej o napięciu 230 V.

Nasze produkty mają stopień ochrony na poziomie IP20. Często są to lampki z jednym źródłem światła. Ważne jest jednak to, że można regulować kąt padania snopa, co jest bardzo praktyczne i pozwala na lepsze doświetlenie jednego miejsca podczas pracy czy czytania. Lampka na biurko dla chłopca czy dziewczynki nie musi być nudna, ale na pewno musi być tak skonstruowana, by odpowiednio oświetlać blat roboczy. To kwestia mająca wpływ na prawidłowy wzrok dziecka.

Najwyższa jakość lampki na biurko dla chłopca i dziewczynki

Pamiętaj, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko sprawdzone produkty. To oznacza, że możesz liczyć na doskonałe materiały – tworzywa sztuczne, aluminium, stal czy plastik – z wszystkimi potrzebnymi certyfikatami. Teraz wiesz, że wybierasz odpowiednie lampki biurkowe do pokoju dziecięcego.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów