Wczytuję dane...

Lampy Orlicki Design

Wiedza, styl, pasja tworzenia – to cechy, które wyróżniają Lampy Orlicki Design. Bez względu na to, czy potrzebujemy lamp do pokoju dziennego, gabinetu czy biura, wspomniane lampyz pewnością w każdym otoczeniu będą się wspaniale prezentować.

Nowoczesność i klasyka w jednym – Lampy Orlicki Design

Lampy tego producenta doskonale łączą się z zarówno nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi wystrojami wnętrz. Dostępne modele są wykonane z wysokiej jakości elementów, które cechuje trwałość oraz elegancja.

Lampy Orlicki Design- poczuj klasę w oświetleniu

Lampy Orlicki Design to lampy dla wielbicieli prostoty i dobrego stylu. Podkreślą indywidualność i wyjątkowość każdego wnętrza, wprowadzając do niego powiew luksusu. Nowoczesne wzornictwo jest odpowiedzią na aktualne trendy panujące w aranżacjach wnętrz. Nawet pozornie klasyczne formy, nawiązujące stylem do lamp z minionych epok, odznaczają się najwyższą jakością wykonania i modernistyczną prezencją.

Lampy Orlicki Design do nowoczesnego salonu

Kolekcja w stylu New Hampton (Orlicki Design Stanza, Orlicki Design Casa, Orlicki Design Stesso) odrobina glamour (lampy Orlicki Design Tombo, Orlicki Design Lexus, Orlicki Design Carera), a może industrialny loft (Orlicki Design Lente)? Lampy Orlicki Design mają odpowiedź jak oświetlić każde wnętrze.

Powracające do mody zdobne kinkiety, oprócz podstawowej rośli doświetlenia przestrzeni, znakomicie prezentują się na tle ciemnych ścian (antracyt, granat czy głęboka zieleń). Jeśli znajdują się w pobliżu lustra, dodatkowo rozpraszają światło, znacznie powiększając optykę postrzegania wnętrza ( ORLICKI DESIGN Intero, ORLICKI DESIGN Casa Old).

Lampy Orlicki Design do klasycystycznego gabinetu

Poszukując klasycznych opraw światła, idealnych do gabinetu, wytwornego wnętrza, czy stylizowanego biura, lampy Orlicki Design są doskonałym rozwiązaniem. Z jednej strony ekskluzywne i dostojne, z drugiej nowoczesne i lekkie formą (Orlicki Design Stesso, Orlicki Design Forina, Orlicki Design Ganza). Dodają klasy wnętrzu, reprezentacyjnie zdobiąc profesjonalne biura.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów