Wczytuję dane...

Zewnętrzne lampy stojące i słupki

Lampy stojące zewnętrzne — zadbaj o funkcjonalne i piękne oświetlenie wokół domu

Lampy stojące zewnętrzne to niezbędny element wyposażenia przestrzeni wokół domu. Trudno byłoby bez nich odnaleźć po zmroku drogę do drzwi wejściowych czy ścieżkę w ogrodzie, a także urządzić imprezę na tarasie lub trawie. Nowoczesne słupki oświetleniowe i lampy ogrodowe to nie tylko funkcjonalne urządzenia służące do oświetlenia okolicy, lecz także prawdziwe małe dzieła sztuki! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Lampy stojące zewnętrzne — słupki oświetleniowe

Tradycyjne lampy stojące zewnętrzne przyjmują często formę słupków oświetleniowych. To bardzo szeroka grupa produktów oświetleniowych, w której znajdziesz zarówno niewysokie słupki ustawiane wzdłuż ścieżki ogrodowej, jak i mające dwa metry lampy zewnętrzne, przypominające wyglądem uliczne latarnie. W naszym sklepie LampyStudio przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór, obejmujący klasyczne stojące lampy ogrodowe oraz modele o nowoczesnym charakterze, dostępne w wielu wymiarach. Mamy w ofercie także funkcjonalne lampy z czujnikami ruchu, zapewniające oszczędność energii i jednocześnie pełne bezpieczeństwo.

Słupki oświetleniowe pełnią niezwykle ważną funkcję. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne i komfortowe poruszanie się po posesji, gdy zapadnie zmrok. Służą do oznaczenia drogi wejścia na nasz teren oraz do samego budynku, mogą też oświetlać wybrane miejsca w ogrodzie lub na tarasie. Dzięki nim możliwe jest zorganizowanie wieczornej imprezy w ogrodzie i korzystanie w pełni z walorów zabawy na świeżym powietrzu.

Lampa stojąca ogrodowa — walory dekoracyjne

Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa to coś więcej, niż tylko element zapewniający skuteczne oświetlenie ścieżki, tarasu lub wejścia do posesji. Stanowi ona także wspaniałą ozdobę przestrzeni wokół domu, nadając jej niepowtarzalny charakter.

Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są nowoczesne stojące lampy w nietypowych kształtach. W naszym sklepie znajdziesz lampy ogrodowe w formie kuli, sześcianu czy owalu z ozdobnymi tłoczeniami — wszystkie prezentują się niezwykle efektownie na tarasie, trawniku lub przy ścieżce. Chcesz zaskoczyć gości niestandardowym rozwiązaniem? Wybierz nowoczesną formę, połączoną z zaskakującymi detalami i precyzyjnym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów. Jeśli cenisz sobie minimalizm lub styl skandynawski, zdecyduj się na prostotę — w naszej ofercie nie brakuje prostych i pozbawionych dekoracyjnych detali słupków czy lamp z drewnianymi elementami.

Lampa stojąca do ogrodu w stylu klasycznym

Nowoczesna lampa stojąca do ogrodu potrafi zaskoczyć fantazyjną formą, lub wręcz przeciwnie — pewną surowością i minimalizmem. A może jesteś zwolennikiem klasycznych rozwiązań i wolisz aranżować przestrzeń wokół domu w tradycyjny sposób?

Wśród lamp stojących zewnętrznych nie brakuje modeli przypominających wyglądem klasyczne latarnie lub niewielkie latarenki. Niektóre z nich cechują się prostotą, inne posiadają ozdobne detale w stylu retro czy secesyjnym. Jeżeli szukasz klasycznego rozwiązania w nieco odświeżonej formie, zdecyduj się na tradycyjny kształt latarenki i nowoczesną wariację np. biały odcień lub drewniane detale.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów