Wczytuję dane...

System szynowy SHILO 3-Fazowy

System szynowy SHILO 3-Fazowy

Nowoczesne wnętrza wymagają niezwykłych rozwiązań. System szynowy SHILO 3-Fazowy, łączy skuteczność pięknego oświetlenia, z modernistycznym stylem i niestandardowymi aranżacjami. Łatwa w montażu technika, pozwala na fantazyjne podświetlenie przestrzeni. System szynowy SHILO 3-Fazowy, to nie tylko klasyczne reflektory zawieszone równo na listwie pod sufitem. Cała gama modnych lamp tubowych na krótkim i długim zwisie, nowoczesne oprawy z pojedynczym i podwójnym źródłem światła, regulowane kierunkowo spoty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaletami, jakie niesie system szynowy SHILO 3-Fazowy.

Czym właściwie jest system szynowy SHILO 3-Fazowy?

Systemy szynowe, to specjalne prowadnice z przewodami, do których wpinane są lampy i oprawy światła. Mogą być wpuszczone w płyty sufitowe, przykręcane, bądź podwieszane na linkach montażowych. Swobodne przesuwanie lamp wzdłuż zamontowanej szyny, ułatwia skierowanie światła na konkretne powierzchnie, przedmioty czy detale architektoniczne, w celu ich wyeksponowania, bez konieczności montowania dodatkowych źródeł światła i przeróbek elektrycznych. System szynowy SHILO 3-Fazowy, daje możliwość stworzenia trzech oddzielnych obwodów na szynoprzewodzie, a co za tym idzie osobne sterowanie każdym z nich w sposób niezależny. Ważne tylko, by podłączyć je do 5-cio żyłowego kabla zasilającego.

System szynowy SHILO 3-Fazowy nieograniczony długością

Docinanie za długich szynoprzewodów, bądź łączenie w dłuższe odcinki, to duża zaleta w czasie montażu. System szynowy SHILO 3-Fazowy oferuje szeroki zakres łączników, do samodzielnego montażu.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów