Wczytuję dane...

Lampy SHILO

Lampy SHILO to oświetlenie, które wyróżnia się na rynku niezwykłą nowoczesnością. Niepowtarzalne formy lamp, które są jednocześnie uniwersalne, to dobry wybór w kwestii zakupu głównego oświetlenia.

Lampy SHILO, czyli profesjonalne oświetlenie

Modele lamp, które stanowią pojedynczy punkt świetlny, mogą posłużyć do stworzenia oszałamiających systemów oświetleniowych. Unikalne formy lamp będą idealne do nowoczesnych wnętrz. Decydując się na zakup oświetlenia SHILO, możesz być pewny, że będzie ono oryginalną dekoracją każdego pomieszczenia.

Lampy Shilo- funkcjonalność w pięknej oprawie

Duma polskiej branży oświetleniowej, spełniająca najwyższe standardy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oryginalny design kreowany przez świadomych stylu projektantów. Lampy Shilo są tworzone z myślą o funkcjonalnym oświetleniu przestrzeni, a ich nowoczesne wzornictwo sprzyja niebanalnym aranżacjom wnętrz.

Lampy Shilo- nowoczesne spojrzenie na światło

Przeglądając ofertę Shilo, znajdujemy całą gamę kinkietów, plafonów, spotów i szynoprzewodów. Różnorodność rozwiązań, jakie oferują poszczególne kolekcje, pozwala łatwo i kompletnie zestawić całość oświetlenia, zachowując spójność stylu i formy w całym pomieszczeniu, a nawet w całym domu czy firmie. Decydując się przykładowo na loftowy styl wnętrza i wybierając lampy Shilo o czarnych, metalowych kloszach mamy do wyboru lampę wiszącą potrójną (Shilo Mima), podwójną (Shilo Mima), pojedynczą (Shilo Mima), reflektor na szynoprzewodzie (Shilo Mima). Podobnie z innymi kolekcjami (np. lampy ShiloKoga), czy kinkietami (Kitami).

Dyskrecja podświetlenia minimalistycznych wnętrz

Dyskretne podświetlenie wnętrza dodaje blasku i charakteru pomieszczeniom. Za pomocą światła jesteśmy wstanie uwydatnić piękno architektury, kolorystykę czy strukturę ścian, fenomenalne formy mebli. Nowoczesne lampy, jasno oświetlające przestrzeń, instalowane na szynoprzewodach, w formie reflektorów, mają dodatkową zaletę- rzucają światło dokładnie tam gdzie je skierujemy. W nowoczesnej przestrzeni, nic nie dzieje się przypadkowo!

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów