Wczytuję dane...

Lampy Volteno

Lampy Volteno to oświetlenie, które spełni oczekiwania klientów poszukujących funkcjonalnych, dekoracyjnych, energooszczędnych, a zarazem atrakcyjnych cenowo opraw świetlnych.

Lampy Volteno i najnowocześniejsze trendy w oświetleniu

Lampy podłogowe i wiszące firmy Volteno to produkty, które przykuwają wzrok swoim oryginalnym designem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podążających za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, Volteno tworzy lampy, które idealnie wpasują się w styl nowoczesny, loft i industrialny.

Lampy Volteno – techniczne spojrzenie na światło

Lampy Volteno to gratka dla miłośników nietypowego oświetlenia w nieszablonowych wnętrzach. Industrialne, metalowe lampy wiszące z żarowymi lampkami, trójnogi podłogowe i stołowe, łączące w sobie drewno z metalem. Doskonała forma, dobra jakość i atrakcyjna cena. Kolekcja lamp stworzona z myślą o klientach, którzy cenią energooszczędność i funkcjonalność produktów elektrycznych. Marka Volteno oferując oświetlenie od żarówek, lamp dekoracyjnych, po oświetlenie techniczne jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Podłogowe lampy Volteno

Kolekcja lamp stojących w stylu industrialnym, fenomenalnie dopełni minimalistyczne, loftowe, retro bądź skandynawskie wnętrza. Drewniany trójnóg, skomponowany z metalową oprawą światła przyciągnie uwagę swym stylowym wyglądem, a mieszkańcom zapewni miękkie, ciepłe światło, kierunkowo rzucone na ścianę, podłogę czy sufit. Lampy Volteno są stylizowane na industrialne trójnogi (VOLTENO Chrom), lampy niemalże wyjęte ze studia fotograficznego (VOLTENO Margo), czy sceny teatralno- kinowej (VOLTENO Cinema). Wielką zaletą lampy przypominającej kinowe oświetlenie, poza wyglądem niemalże wyciętym z pożółkłych gazet, są ruchome klapy, dodatkowo rozpraszające światło i tworzące tym samym niepowtarzalny klimat oświetlanego wnętrza.

Propozycją dla miłośników bardziej delikatnych rozwiązań, są podłogowe lampy Volteno łączące drewno z tkaniną stylowego abażuru (VOLTENO Irma). Taki trójnóg idealnie komponuje się we wnętrzach skandynawskich i minimalistycznych.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów