Wczytuję dane...

Lampy Markslojd

Lampy Markslojd to wspaniałe oświetlenie w stylu skandynawskim, które wyróżnia się swoją surowością, prostotą, a także funkcjonalnością. Te trzy cechy przekładają się na wysoką jakość tego oświetlenia.

Skandynawskie Lampy Markslojd

Prosty design i oryginalne wykończenia sprawiły, że w ostatnich latach te szwedzkie lampy wiodą prym w aranżacji wnętrz w stylu loftowym i industrialnym. Żyrandole, a także lampy nawiązujące do Skandynawii to oświetlenie, które doskonale uzupełni niejedno wnętrze nowoczesne.

Lampy Markslojd- bo lampy, to nie tylko oświetlenie

Funkcjonalne oświetlenie wnętrza to podstawowe zadanie lamp. Ale oprawy światła w nowoczesnych wnętrzach, to nie tylko światło, ale i przyciągająca uwagę dekoracja. Lampy Markslojd łączą w sobie obie te funkcje. Inspirują zarówno jasnością, jak i formą, tworząc klimatyczne przestrzenie.

Lampy Markslojd- skandynawski minimalizm

Piękno, jakie niosą ze sobą lampy Markslojd, to prostota wykonania. Oszczędne formy, nie przytłaczają swą topornością, dzięki czemu idealnie komponują się w skandynawskich wnętrzach, stanowiąc idealne dopełnienie przestrzeni. Klasyczne abażury z przyjemnej tkaniny, w kolorach szarości czy bieli dają uczucie ciepła i przytulności. Lekka elegancja w połączeniu z surowym drewnem czy chłodnym antracytem ścian, znakomicie uzupełnia wystrój minimalistycznych mieszkań, biur, czy lokali usługowych ( MARKSLOJD Flen, MARKSLOJD Svedala).

Loftowy klimat w dobrym świetle

Surowość loftowego wnętrza, kojarzy się z niedoświetloną przestrzenią pofabrycznych budynków. Przenosząc styl loftu, na grunt nowoczesnego mieszkania, warto pamiętać o zasadzie, że światło ma istotny wpływ na nasze samopoczucie i odpowiednie doświetlenie domu, znacząco wpłynie na komfort życia. W trosce o zachowanie jedności stylu wnętrza, w naszej ofercie znajdują się lampy Markslojd również w industrialnej odsłonie. Metalowe lampy stołowe, w drucianej oprawie (MARKSLOJD Loft Clif), kinkiety tubowe (MARKSLOJD Deman), czy szklane lampy wiszące (MARKSLOJD Cooper).

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów