Wczytuję dane...

Lampy LAMPEX

Lampy LAMPEX to nie tylko oświetlenie, którego funkcją jest rozpraszanie mroku, ale także wspaniała dekoracja każdego stylowego wnętrza. W zależności od swoich potrzeb możesz zdecydować się na wybór lamp, które dają światło ogólne, miejscowe lub wyłącznie dekoracyjne.

Lampy LAMPEX idealne do każdego wnętrza

Wyróżniają się szeroką ofertą wzorów, kształtów, a także różnorodną kolorystyką. Lampy wiszące, kinkiety oraz plafony firmy Lampex mogą być wykorzystane w salonach, sypialniach, jadalniach, kuchniach, a także pomieszczeniach biurowych.


Lampy Lampex- wyrazistość oświetlenia w pięknej oprawie

Ta polska firma, powstała pod koniec lat’ 90 tych, może poszczycić się silną marką produktów oświetleniowych. Lampy Lampex posiadają bogatą ofertę modeli i form, wpisując się w aktualne trendy w oświetlenia i aranżacji wnętrz. Zarówno nowoczesne jak i klasyczne lampy Lampex z pewnością uświetnią niejeden salon, jadalnie, przedpokój czy biuro.

Polski producent doskonałego wzornictwa

Lampy Lampex to nie tylko polski produkt, ale i wysoka jakość wykonania. Światło oprawione w doskonałe wzornictwo lamp, z atestami i certyfikatami, będącymi gwarancją bezpiecznego użytkowania. Piękne lampy wiszące, stojące, ścienne, podłogowe pasujące do wnętrz klasycznych, retro, rustykalnych, nowoczesnych i glamour. Doskonały wybór zarówno do ascetycznie urządzonych pomieszczeń, w których lampy Lampex z pewnością zdefiniują przestrzeń na nowo, jak i bogatych wnętrz. Wybór oświetlenia pośród oferty Lampex to czysta przyjemność.

Różnorodność w nowoczesnych oprawach

Wybierając pojedyncze lampy, często kierujemy się ich oryginalnością. Odchodzimy od szablonowych rozwiązań, poszukując niebanalnych modeli. Do takich z pewnością można zaliczyć lampy Lampex. Lampa wisząca w kolorze miedzi (LAMPEX Rosa), ażurowa lampa metalowa w kolorze złota (LAMPEX Noriko), czy efektowne połączenie matowego złota z czernią (LAMPEX Ceres). A może zestawić tak dwie lampy z tej samej kolekcji w dwóch różnych kolorach (LAMPEX Roda)?

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów