Wczytuję dane...

Lampy Sollux

Lampy Sollux to stosunkowo młoda marka występująca na Polskim rynku, jednak cieszy się coraz większą popularnością ze względu na różnorodność form i wysoką jakość wykonania.

Designerskie Lampy Sollux

W oświetleniu firmy Sollux znajdują się nowoczesne lampy, które stanowią oryginalną dekorację wnętrz mieszkań lub biur. Podczas tworzenia tych niepowtarzalnych lamp wykorzystuje się szkło, metal, drewno tkaninę, a także gips. Dzięki temu lampy wiszące, kinkiety oraz plafony przypadną do gustu osobom ceniącym sobie nowoczesne rozwiązania oświetleniowe.

Lampy Sollux – postaw na prostotę!

Lampy Sollux to wyjątkowe propozycje oświetlenia dla poszukiwaczy nowoczesnych form. Oszczędność kształtu, profesjonalizm wykonania i zaskakujące piękno, z pewnością wyróżnia kolekcję tego producenta. Metal, szkło, drewno, tkanina łączone ze sobą w różnych stylach i aranżacjach dodadzą uroku niejednemu wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą, nowatorskiej marki, której twórcy mówią o sobie, że są inspirowani przez słońce: SOL (z hiszp. słońce), LUX (z łac. światło). Tworząc lampy Sollux, kreują światło w najpiękniejszej formie.

Lampy Sollux – nowoczesne oprawy do wymagających wnętrz

Decydując się na nowoczesny styl wnętrza, warto pomyśleć o spójnym i funkcjonalnym oświetleniu. O lampach, które dodadzą uroku, podkreślą walory przestrzeni, ale nie przytłoczą swą formą. Wybierając minimalistyczne rozwiązania mamy pewność, że wnętrze nabierze lekkości i stylu, zachowując założoną estetykę. Lampy Sollux wychodzą naprzeciw takim oczekiwaniom.

Lampy sufitowe w dobrym stylu

Lampy Sollux to prostota w niezwykłym stylu. Nie ma tu przysadzistych żyrandoli, wielkich abażurów, ani feerii kolorów. Techniczny sufit mieszkania ozdobi rozłożysta lampa sufitowa w formie pająka, z luźno zwisającymi żarówkami (Sollux Edison), geometryczna forma mlecznych żarówek (Sollux Duomo), czy równie techniczne, betonowe spoty (Sollux Orbis). Minimalistyczne mieszkanie w skandynawskim stylu, dopełnią lampy Sollux łączone z drewnem. Drewniane spoty (Sollux Orbis), plafony (Sollux Latte), czy zmyślne abażury (Sollux Legno).

Pokaż cały opis

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.