Wczytuję dane...

Lampy Ideus

Lampy Ideus charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem, dzięki czemu każdy model lampy jest ponadczasowy. Od samego początku są tworzone w Polsce, jednak zachwycają designem na światowym poziomie.

Uniwersalne Lampy ideus

Cieszą się dużą popularnością ze względu na uniwersalną kolorystykę. Dzięki temu są gustownym elementem każdej aranżacji. Nowoczesne lampy wiszące, plafony oraz kinkiety wydobędą z przestrzeni to, co najlepsze,a przy okazji doskonale spełnią swoją funkcję praktyczną, jaką jest oświetlenie lub doświetlenie wnętrz.

Lampy Ideus

Lampy Ideus to perfekcyjne rozwiązania do nowoczesnych mieszkań i biur. Systemy szynowe, idealnie wpisują się praktycznie w każdą przestrzeń, funkcjonalne oświetlając wnętrza. Kinkiety na giętkim ramieniu, rozpraszają światło kierunkowo, doświetlając konkretne detale czy dekoracje ścian. Lampy stołowe dodają swoim blaskiem dyskretnego uroku (lampy IDEUS Golf). Plafony sufitowe sprawdzają się nawet w niskich pomieszczeniach, nie obciążając przestrzeni (lampy IDEUS Likya).

Lampy Ideus – postaw na funkcjonalność

W ofercie IDEUS znajduje się cała gama oświetlenia w systemie szynowym. Szynoprzewody montowane do sufitu, można konfigurować w różnych długościach, układach czy stylach reflektorów, zależnie od indywidualnych potrzeb i własnej wizji oświetlenia wnętrza. I choć szynoprzewody z reflektorami uznawane są za oświetlenie techniczne, to ze względu na swoje designerskie formy i funkcjonalność oświetlenia wpisują się w kanon wnętrz.

Modne oświetlenie sufitowe

Moda na oświetlenie sufitowe, reflektorami montowanymi do sufitu czy do szynoprzewodu, nie dotyczy już tylko biur, lokali usługowych czy poczekalni w długich, wąskich korytarzach. Coraz częściej stanowi główne oświetlenie salonu, kuchni, przedpokoju. Łatwość regulacji kąta padania światła, pozwala na ustawienie promienia na wybrane powierzchnie. Które reflektory bardziej pasują do Twojego stylu: lampy Ideus czarne, tubowe (IDEUS Track), a może lampy Ideus białe okrągłe (IDEUS Track)? Ciekawe formą lampy Ideus staną się efektownym elementem dekoracji.

Pokaż cały opis

Sortuj według: Wyświetl po produktów